• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

17 БЕРЕЗНЯ В КОНОТОПСЬКОМУ МІСЬКОМУ
УПРАВЛІННІ ЮСТИЦІІ ЗАРЕЄСТРОВАНО
БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ -

КОНОТОПСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

ДЛЯ ТЯЖКОХВОРИХ ДІТЕЙ ТА ЇХ СІМЕЙ

"СЕРЦЯ ЛЮБОВІ"

Б.Ф. " Серця любові" зареєстрований 17 березня 2003 року Конотопським міським управлінням юстиції.

Головна мета організації – здійснення добродійної діяльності по наданню дітям – інвалідам необхідної допомоги : медичною, психологічною, моральною, матеріальною, духовною, соціальною.

Фонд здійснює свою діяльність в повній відповідності зі своїм уставом і законами України, що діють.

Наша організація – це об'єднання сімей дітей інвалідів.Кількість членів фонду – 110 сімей.

Основним джерелом фінансування, є добродійні (благодійні) пожертвування, які мають цільовий характер, надані фізичними і юридичними особами в грошовій і матеріальній формі.

Постійними партнерами благодійного фонду являються: Конотопський міський центр соціальних служб для сімї, молоді та дітей; Міжнародний фонд «Східно Европейська місія»; Конотопська міська благодійна організація для багатодних та малозабезпечених родин «Діамант»; Конотопська міська громадська організація для дітей сиріт «Батьківський дім»; молодіжна громадська організація «Новий час». Кількість населення, що охоплює діяльність даних організацій в м. Конотоп – 450 сімей.

Сучасному суспільству необхідні грамотні, творчі, особистості, здатні управляти власним життям і готові підтримати інших. Особливої уваги вимагають діти-інваліди. І якщо немає можливості повною мірою повернути їх здоров'я, то в наших силах створити умови для їх повноцінного життя і розвитку. Для вирішення цієї проблеми членами організаціі було ухвалено рішення про створення на базі фонду «Дитячого центру духовного розвитку особистості » і розроблена програма розвитку цього центру: На заняттях діти з обмеженими можливостями мають змогу спілкуватися з ровесниками, отримувати знання та розвивати свій творчий потенціал. Всі волонтери, що працюють з дітьми мають вищу або середню спеціальну освіту та використовують іноваційні методи та програми, розроблені творчим колективом благодійного фонду.

У 2005 році придбана будівля площею 250м2 . На виконання ремонтних робіт організовувалися трудові десанти з волонтерів міста Конотоп, та залучили групу волонтерів США.

Для всебічного розвитку дитини з особливими потребами. робота в центрі проводиться по слідую чим напрямам:

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad_/1.jpg/Files/images/nformatsya_pro_zaklad_/2.jpg/Files/images/nformatsya_pro_zaklad_/Слайд4.jpg/Files/images/nformatsya_pro_zaklad_/Слайд8.jpg/Files/images/nformatsya_pro_zaklad_/Слайд10.jpg/Files/images/nformatsya_pro_zaklad_/Слайд7.jpg/Files/images/nformatsya_pro_zaklad_/Слайд12.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1037

Коментарi